Sfeerbeelden

12-12-2009 - Drums United

Knallende ontmoeting zorgt voor enthousiast publiek!

De slagwerkgroep van het Helmonds Muziek Corps en de slagwerkgroep van Fanfare de Vooruitgang uit Stiphout hebben zaterdag 12 december Brandevoort muzikaal verrast. Tijdens een avondvullend concert zijn beide groepen letterlijk samengesmolten en dat heeft geresulteerd in een avond met hoogstaand entertainment. De slagwerkgroepen wisselden elkaar af gedurende de avond en gaven ieder hun eigen draai aan het programma. Aangevuld met een combo van toetsen, gitaristen en blazers, achtergrondzang en solozangers en zangeressen waren zij in staat om gevarieerde muziek ten gehore te brengen.

Van nummers met diverse soorten slagwerk tot de prachtige Ierse melodieën van Riverdance, met een soliste op viool. Van Mr. Bean tot de Blue Man Group. Van het ingetogen Avond van Boudewijn de Groot tot het spetterende Rood van Marco Borsato. Alles werd prachtig uitgevoerd en het publiek heeft genoten. Het klapstuk was de toegift Malle Babbe van Rob de Nijs, 70 muzikanten op het podium en het publiek zong harder dan de zangers, niemand in het uitverkochte Brandpunt kon nog stil zitten!

Beide verenigingen staan onder muzikale leiding van Rob van der Sommen en het is prachtig om te zien hoe alle muzikanten staan te genieten van het muziek maken onder zijn passionele aanwijzingen. Er mag gesproken worden van een zeer geslaagde samenwer- king tussen twee verenigingen uit Helmond en het is een evenement dat zeker voor herhaling vatbaar is.

Ronald Luijben

Adres

Kloosterstraat 5
5708 GM Helmond

tel: 0492-555007

Repetitietijden

  • Fanfareorkest
    woensdag 20:00 - 22:30 uur
  • Slagwerkgroep
    dinsdag 19:30 - 21:30 uur
  • Opleidingsorkest
    maandag 19:00 - 20:00 uur
  • Slagwerkopstaporkest
    dinsdag 17:50 - 18:20 uur
  • Jeugdslagwerkgroep
    dinsdag 18:20 - 19:05 uur

Volg onze site

via RSS, mail of volg ons via Twitter

rss_32 email_32 twitter_32